Dzień Dziecka w Medic Park

Dzień Dziecka w Medic Park

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 33 w Płocku. Dzieci dowiedziały się dużo ciekawych rzeczy o działaniu przychodni,. zwiedziły gabinet pediatryczny, okulistyczny, zabiegowy i punkt pobrań. Nauczyły się wielu nowych, trudnych słów np. stetoskop, szpatułka i otoskop. Zobaczyły jak wygląda badanie wzroku, gardła, osłuchiwanie serca i płuc. Chętnie ważyły się i mierzyły. Mało tego, mogły pierwszy raz w życiu posłuchać bicia serca przy użyciu prawdziwego lekarskiego stetoskopu i zajrzeć do ucha kolegi przy użyciu otoskopu. Atrakcji było dużo, dzieci były bardzo zainteresowane. Po wizycie w Medic Park dzieci wiedzą, że nie należy się bać badania, że należy się zdrowo odżywiać i dbać o aktywność fizyczną. W nagrodę dzieci otrzymały dyplom członka Klubu Zdrowia Medic Park i odznakę dzielnego pacjenta. Podarowaliśmy dla przedszkola zestawy "Mały Lekarz", żeby dzieci mogły ćwiczyć w swoich salach umiejętność badania. Kolejny raz Medic Park włączył się w działania na rzecz naszej lokalnej społeczności. Zapewniamy nie tylko kompleksowe leczenie w doskonałych warunkach, ale dbamy również o edukację zdrowotną i profilaktykę.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.