Klub Seniora Książnicy Płockiej w Medic Park

Klub Seniora Książnicy Płockiej w Medic Park

Dzisiaj - 22.05.2017r. - w Medic Parku mieliśmy szczególnych GOŚĆI.

Szczególnych- bo pełnych zapału, radości z życia, ciekawości świata i chęci do działania. Odwiedziła nas grupa Klubu Seniora Książnicy Płockiej.

Panie obejrzały świetnie wyposażoną salę endoskopową, gabinet okulistyczny i laryngologiczny oraz wiele innych. Dr Zabłocki - nasz specjalista medycyny rodzinnej opowiedział o misji Medic Park.

O tym, że Pacjent jest najważniejszy i dlatego stworzone zostały wyjątkowe warunki i klimat poparte kompleksową diagnostyką i leczeniem na miarę XXI wieku.

Dr Zabłocki opowiedział też o istocie swojej pracy jako lekarza rodzinnego w ramach NFZ. Naszych gości zaskoczyło, że z podstawowej opieki medycznej ( POZ) finansowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia można korzystać także w naszej placówce nie martwiąc się o brak miejsc, nie stojąc w kolejkach, a co najważniejsze mając możliwość korzystania z bardzo dobrej jakości sprzętu diagnostycznego.

Dziękujemy za ciepłe słowa i zdecydowanie nie życzymy konieczności korzystania z naszej placówki ;-)...ale gdyby zaistniała taka konieczność zadbamy aby to pierwsze miłe wrażenie jakie zrobiliśmy dzisiaj przerodziło się w długofalowe zaufanie i sympatię.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.