lek.

Aleksandra Muchametczyn-Szczepańska

W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z otorynolaryngologii

Uczelnia: 
Uniwersytet Medyczny w Łodzi kierunek Wojskowo-Lekarski 2008-2014r.

Podsumowanie doświadczenia zawodowego:

  • Staż podyplomowy: Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku 2014-2015r.
  • Od 2015 roku Młodszy Asystent Oddziału Laryngologicznego WSzZ w Płocku do chwili obecnej.

Specjalizacja zawodowa:

ZAKRES : rozpoznawanie i leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne chorób nosa, uszu, gardła, krtani, jamy ustnej, zatok przynosowych, zmian skórnych okolic głowy i szyi oraz innych chorób z zakresu otorynolaryngologii. 

  • Jestem w trakcie odbywania specjalizacji w dziedzinie Otorynolaryngologii w Oddziale Laryngologicznym WSzZ w Płocku. Przyjmuję dorosłych i dzieci od 3. roku życia. Podczas wizyty zawsze staram się szczegółowo wyjaśnić i tłumaczyć przyczyny dolegliwości, sposób leczenia oraz wskazać na działania profilaktyczne ze strony pacjenta.
  • Jestem w trakcie odbywania kursów i staży w dziedzinie laryngologii jak i dziedzin pokrewnych. (Audiologia i Foniatria, Laryngologia Dziecięca, Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna, Chirurgia Onkologiczna).
medic_park_dzieci.jpg
Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.