lek.

Dariusz Rudziński

Specjalista psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i mlodzieży

Uczelnia:
Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Specjalizacja zawodowa:

  • W psychiatrii dorosłych szczególnie specjalizuję się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, nerwicowych i lękowych, zaburzeń snu oraz psychoz.
  • W psychiatrii dzieci i młodzieży moimi głównymi obszarami zainteresowań są ADHD, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, autyzm i zespół Aspergera.

Podsumowanie doświadczenia zawodowego:

 Jestem lekarzem od 1997r. W ramach pełnienia zawodu współpracowałem z wieloma placówkami lecznictwa psychiatrycznego, takimi jak: Klinika Psychiatrii Akademii Medycznej w Bydgoszczy, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu nad Wisłą. Poradnia Zdrowia Psychicznego przy Poliklinice MSWiA, Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Poradnia dla Osób z Autyzmem w Ciechanowie, poradnie zdrowia psychicznego dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży w Płocku, Płońsku, Ciechanowie, Mławie. Sprawowałem opiekę psychiatryczną nad mieszkańcami domów pomocy społecznej. Pełniłem również funkcję biegłego psychiatry przy Sądzie Okręgowym w Płocku. Prowadzę praktykę prywatną.

Ważniejsze szkolenia:

Udział w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych organizowany przez towarzystwa naukowe – m.in. PTP, WPA, ECNP

Przynależność do towarzystw, współpraca z ośrodkami:

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne

medic_park_dzieci.jpg
Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.