dr n.med.

Kasper Maryńczak

Specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Pracuje jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi.
W 2019 roku wszczął przewód doktorski. Uczestniczył i współorganizował wiele konferencji naukowych, również międzynarodowych dotyczących chorób jelita grubego i odbytnicy. Specjalizuje się w chorobach proktologicznych, m.in. diagnozowaniu i leczeniu zabiegowym guzków krwawniczych odbytu (hemoroidów), szczelin odbytu, a także przetok i ropni okołoodbytniczych.
W roku 2017 odbył międzynarodowy kurs technik chirurgicznych „ Davos course”, który miał miejsce w Bazylei. Ponadto specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym innych chorób w zakresie chirurgii ogólnej, takich jak: nowotwory przewodu pokarmowego m.in. jelita grubego i odbytnicy, chorób pęcherzyka żółciowego, kamicy pęcherzyka żółciowego, przepuklin brzusznych i pachwinowych. Uzyskał tytuł chirurga roku 2019 w plebiscycie Dziennika Łódzkiego „ Hipokrates 2019”. Przyjmuje pacjentów pełnoletnich, także w języku angielskim.
Organizuje i współuczestniczy w konferencjach naukowych związanych z chirurgią ogólna i proktologią. Prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego oraz wydziału anglojęzycznego.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.