Czcionka:
dr n.med.

Adam Halbina

Specjalista dermatologii i wenerologii

W naszej placówce Medic Park w Płocku, przyjmuje lekarz specjalista dermatologii i wenerologii Dr n. med. Adam Halbina. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 2000 roku z wyróżnieniem. Swoją wiedzę zdobywał i udoskonalał w Klinice Dermatologii i Wenerologii Wojskowej Akademii Medycznej następnie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie pod kierunkiem Pana Profesora Andrzeja Kaszuby uzyskał tytuł specjalisty i doktora nauk medycznych. Zdobyte kwalifikacje cały czas udoskonala na licznych kursach i konferencjach naukowych. Autor licznych publikacji naukowych w specjalistycznych czasopismach medycznych oraz współautor wydawnictw książkowych z zakresu dermatologii, w tym wiodącej pozycji z zakresu dermatologii dla kosmetologów.  Prowadzący kursy z zakresu teorii i praktyki laseroterapii w dermatologii dla lekarzy, który przeszkolił w tym zakresie, przez kilkanaście lat, setki lekarzy z całej Polski. Wieloletni praktyk zarówno w zakresie dermatologii klinicznej jak i dermatologii estetycznej. 

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.