Czcionka:

Medic Park dla Dzieci

MedicPark dla dzieci

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych Pacjentów tworzymy strefę Medic Park Dla Dzieci. Gabinet pediatryczny jak i poczekalnia na pierwszym piętrze jest tak zaaranżowana aby dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie.

Dysponujemy 14 poradniami dziecięcymi. Pozyskujemy najlepszych, sprawdzonych specjalistów dziecięcych z wielu dziedzin medycznych. Otwieramy sukcesywnie komfortowe Poradnie Dziecięce w których do współpracy zaprosiliśmy lekarzy nie tylko z Płocka ale także cenionych konsultantów z Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy.

Rozwijamy się dla naszych Pacjentów. Jeśli macie Państwo jakieś uwagi, sugestie, dodatkowe potrzeby medyczne lub problemy w których moglibyśmy pomóc prosimy o ich zgłaszanie bezpośrednio w rejestracji naszego Centrum Medycznego.

Ulotka
Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.