Czcionka:

Poradnie
specjalistyczne

0 000 Pacjentów rocznie
0 Poradnii specjalistycznych

Centrum Medyczne w Płocku to klinika, w której przyjmują lekarze wielu dziedzin – alergolodzy, pediatrzy, kardiolodzy, okuliści, dermatolodzy i jeszcze wielu innych.

W naszej poradni specjalistycznej można uzyskać pomoc z zakresu wielu schorzeń, na przykład takich o podłożu neurologicznym czy onkologicznym.

Nasi lekarze świadczą pomoc przy poważnych schorzeniach, takich których nie dałoby rady wyleczyć podczas wizyty u doktora nauk medycznych pierwszego kontaktu.

Poradnie specjalistyczne w centrum medycznym Medic Park świadczą również pomoc z zakresu leczenia bólu i chirurgii kręgosłupa, kardiologii, ortopedii czy nawet dietetyki. Czasami trudno jest uciec przed pewnymi schorzeniami. Dlatego też wychodząc potrzebom i chorobom naprzeciw, stworzyliśmy szeroką listę świadczeń, z których skorzystać może każdy pacjent.

Z wielu poradni podstawowej opieki zdrowotnej można skorzystać w ramach składek na NFZ. Oznacza to, że każdy potrzebujący może udać się po pomoc do centrum medycznego Medic Park.

Kompleksowa poradnia z Płocka

Często diagnostyka chorób jest na tyle złożona, że wymaga konsultacji z różnymi specjalistami. Jeżeli nie chcesz tracić czasu i szukać każdego z nich oddzielnie, odwiedź poradnię Medic Park. W Płocku słyniemy z kompleksowości usług medycznych, które zawsze utrzymywane są na wysokim poziomie. Przyjmujący u nas lekarze wielu specjalizacji, w tym chirurg, pulmonolog, alergolog i pozostali są gotowi do współpracy, gdy trzeba znaleźć przyczynę złego samopoczucia pacjenta i wdrożyć najlepsze, kompleksowe leczenie.

Wyspecjalizowane usługi

Naszym pacjentom proponujemy dostęp do wyspecjalizowanych usług. Jest wśród nich zarówno konsultacja, jak i działania diagnostyczne, profilaktyczne, czy wreszcie leczenie i rehabilitacja po jego zakończeniu. W ramach działających przy Medic Park poradni przyjmuje chirurg ogólny, naczyniowy, proktolog, urolog, specjalista chorób zakaźnych, diabetolog, dermatolog. Wizytę u nich możesz umówić telefonicznie, osobiście lub online.

Znajdź poradnie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.