Czcionka:

Poradnia zdrowia psychicznego - Psychiatra Płock

Poradnia Zdrowia Psychicznego MEDIC PARK zajmuje się konsultowaniem pacjentów i ich najbliższych, których dotykają problemy dysfunkcji lub zaburzeń zdrowia psychicznego.

Psychiatra w Płocku – prywatnie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak długi jest okres oczekiwania na refundowane wizyty u psychiatry w Płocku. Wychodząc naprzeciw osobom, szukającym szybkiej i skutecznej pomocy, uruchomiliśmy przyjęcia do psychiatry prywatnie. W Medic Park funkcjonuje gabinet, w którym starsi i młodsi pacjenci, osoby współuzależnione i bliscy chorych znajdą pomoc dobrego psychiatry. Wszystkim, którzy zdecydują się nam zaufać, gwarantujemy kompleksowe leczenie – od rozpoznania przyczyn, przez rozszerzenie diagnostyki, aż po postawienie diagnozy i wdrożenie leczenia.

Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego bliskiego otoczenia cierpi na zaburzenia osobowości, depresję lub uzależnienie, nie zwlekaj z objęciem go profesjonalną pomocą. Psychiatra z Płocka służy wsparciem osób, które już mają postawioną diagnozę, jak również tych, które dopiero postanowiły zawalczyć o swoje zdrowie i samopoczucie. Nie jesteś sam! Wizytę prywatną u psychiatry umówisz telefonicznie lub online.

Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych:

  • nerwice: zaburzenia lękowe uogólnione, zaburzenia lękowe z napadami paniki, zaburzenia depresyjno-lękowe mieszane, zespół natręctw, fobie, zespół stresu pourazowego, zaburzenia adaptacyjne
  • uzależnienia
  • depresja endogenna, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia, cyklotymia
  • schizofrenia, zaburzenia schizoafektywne, schizotypowe, urojeniowe
  • zaburzenia psychiczne o podłożu zmian organicznych w O.U.N, otępienie w chorobie Alzheimera, inne zaburzenia funkcji poznawczych (pamięć, uwaga)
  • zaburzenia osobowości
  • zaburzenia odżywania

Współpracujemy z ośrodkami na terenie Płocka i województwa mazowieckiego świadczącymi psychiatryczną pomoc medyczną w ramach hospitalizacji dziennej i całodobowej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.