Lek.

Katarzyna Pałka- Szafraniec

Psychiatra dziecięcy, w trakcie specjalizacji

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej CSK UM w Łodzi. Obecnie prowadzi pracę badawczą w ramach studiów doktoranckich, której tematem są "Zaburzenia snu w FASD". Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w różnych oddziałach psychiatrycznych,  Dziennym Ośrodku Terapeutycznym dla Młodzieży w Łodzi  oraz w Punkcie Diagnozy FASD przy Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Specjalizuje się w diagnostyce zaburzeń psychicznych, emocjonalnych i nastroju dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń neurorozwojowych, genetycznych oraz metabolicznych.

Swój kontakt z młodym Pacjentem i jego rodziną opiera na dialogu porozumienia bez przemocy. Dużą wagę przywiązuje do pozytywnej relacji oraz działań psychoedukacyjnych.

W celu pogłębiania wiedzy uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Jej szczególny obszar zainteresowań zawodowych to problematyka współwystępowania zaburzeń neurorozwojowych i psychicznych u dzieci. Ukończyła podstawowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.