Czcionka:

Poradnia Kardiologiczna

Serce od starożytności, a nawet od samych początków dziejów było uważane za szczególny organ, nie tylko w sensie fizycznym, ale również metaforycznym. Nawet i on nie uchował się przed możliwością występowania schorzeń i problemów. Najczęściej choroby te dotykają osoby w podeszłym wieku, chociaż i pewne problemy można zauważyć nawet u ludzi młodych, w sile wieku. Kardiolog z płockiej poradni medycznej Medic Park świadczy pomoc wszystkim pacjentom, którzy mają problemy z tym szczególnie ważnym narządem, a także krążeniem krwi. Ogółem rzecz ujmując, jest to dziedzina, która zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem chorób ogólnego układu sercowo-naczyniowego.

Poradnia kardiologiczna Medic Park to pomoc z zakresu profilaktyki, a także diagnostyki i leczenia pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, chorobą wieńcową, niewydolnością serca czy zaburzeniami jego rytmu. W leczeniu schorzeń układu sercowo-naczyniowego, przy arytmii serca, wykorzystuje się metodę ablacji. Dodatkowo nasi lekarze specjaliści zajmują się badaniem zawodników sportowych pod kątem oceny przed rozpoczęciem amatorskiego uprawiania aktywności fizycznej. Umożliwia to osobom, które hobbystycznie zajmują się sportem na dostosowanie aktywności do możliwości swojego organizmu.

W poradni kardiologicznej centrum medycznego Medic Park wykonujemy badania diagnostyczne, takie, jak:

  • echokardiografia
  • 24-godzinne badanie EKG metodą Holtera – Holter EKG,
  • 24-godzinne badanie ciśnienia tętniczego - Holter ciśnieniowy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.