Czcionka:
dr n.med.

Zbigniew Szafraniec

Specjalista kardiolog, echo serca

Doktor nauk medycznych, specjalista kardiologii, pracownik Kliniki Elektrokardiologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz European Society of Cardiology.
Kardiologią, a w szczególności zaburzeniami rytmu serca u osób dorosłych zajmuje się zawodowo od kilkunastu lat. Tytuł naukowy doktora nauk medycznych oraz specjalizację z kardiologii uzyskał w 2016r. Nieustannie rozwija swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz leczenia zarówno najczęstszych problemów kardiologicznych, takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, migotanie przedsionków, jak również tych rzadszych, stwarzających większe wyzwanie dla klinicysty. Jest również autorem i współautorem publikacji naukowych z dziedziny kardiologii oraz rozdziałów w książkach medycznych.
Poza tematyką medyczną interesuje się również historią starożytną, rozwojem nauki i techniki, sportem (piłka nożna, hokej na lodzie) oraz komputerami.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.