Czcionka:

Cennik

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Aktualne i szczegółowe warunki cenowe dostępne są w siedzibie Medic Park.

Za wydanie kolejnej kopii dokumentacji medycznej pobierana jest opłata w wysokości: 0,53 zł/strona.

Za wydanie wyciągu albo odpisu dokumentacji medycznej pobierana jest opłata w wysokości: 15,08 zł/strona

Za wydanie dokumentacji medycznej na informatycznym nośniku danych pobierana jest opłata w wysokości: 3,02 zł/nośnik

Regulamin płatności oraz umawiania na wizyty

Umawianie Pacjentów na wizyty

Pracownicy Obsługi Pacjenta (dawn. Rejestracja medyczna), po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu, umawiają pacjentów do lekarza zajmującego się daną specjalnością. Wizyty konsultacyjne trwają od 15 do 60 minut. Wizyty umawiane są z wyprzedzeniem poprzez kontakt osobisty, telefoniczny bądź mailowy.

Specjaliści nie udzielają konsultacji telefonicznych oraz w formie wiadomości email.

Potwierdzanie wizyt

W dniu poprzedzającym wizytę (w godzinach 9:00 – 14:00) pracownicy Obsługi Pacjenta kontaktują się telefonicznie z Pacjentami w celu potwierdzenia obecności na umówionej wizycie. W przypadku braku możliwości potwierdzenia w formie telefonicznej wysyłana jest z wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie wizyty do godziny 18:00 – brak potwierdzenia do tej godziny spowoduje, że wizyta zostanie odwołana. O odwołanej wizycie Pacjent zostanie poinformowany za pomocą wiadomości SMS.

Pobieranie przedpłaty za wizyty

U wybranych specjalistów pobierana jest tzw. opłata rezerwacyjna w wysokości (określonej w załączniku) kosztu odbycia konsultacji specjalistycznej. Przedpłata jest warunkiem koniecznym do rezerwacji wizyty. Po dokonaniu wpłaty rezerwacja zostanie potwierdzona SMS. Przedpłata może zostać wpłacona osobiście w placówce, za pomocą przelewu bankowego na rachunek:

Santander Bank Polska S.A.
60 1090 2590 0000 0001 5435 0846

lub linku Przelewy24 wygenerowanego przez Pracownika Obsługi Pacjenta (wysłanego mailowo lub w wiadomości SMS).

W przypadku nie pojawienia się Pacjenta na potwierdzonej wizycie, wpłacona kwota traktowana jest jako opłata za wizytę i nie jest zwracana. Jeśli placówka Medic Park odwoła wizytę lub z przyczyn leżących po stronie Medic Park wizyta nie odbędzie się opłata zostanie zwrócona w terminie 30 dni.

Odwołanie wizyty

Pacjent może zrezygnować z wizyty min. 5 dni roboczych przed planowaną wizytą, W przypadku chęci odwołania wizyty prosimy o jak najszybszy kontakt z Obsługą Pacjenta tel. 24 267 46 25. Zachowując okres rezygnacji min. 5 dni roboczych przed planowaną wizytą wpłacona przedpłata zostanie zwrócona z potrąceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 8% w ciągu 30 dni od wpłaty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.