Czcionka:

MedicPark

Chociaż profilaktyka jest ważniejsza, czasem trudno jest uciec przed chorobą. Nie ważne czy to zwykłe przeziębienie czy poważniejsza choroba, jak na przykład grypa, warto udać się do lekarza specjalisty w danej dziedzinie. W centrum medycznym w Płocku świadczymy pomoc z wielu dziedzin – diabetologii, okulistyki, pediatrii, internistki czy dermatologii. Jest to jedynie tylko część świadczeń, których podejmujemy się w naszej przychodni lekarskiej Medic Park. W celu zapoznania się z pełnym wachlarzem świadczeń zapraszamy do odwiedzenia podstrony PORADNIE.

Centrum medyczne Medic Park posiada pracownie, między innymi diagnostyki obrazowej RTG, USG, echa serca. Dodatkowo w ramach naszych świadczeń, nasi lekarze specjaliści zajmują się przeprowadzaniem badania endoskopii, gastroskopii i kolonoskopii. Ponadto dla osób po ciężkich schorzeniach, złamaniach czy z trudnościami ruchowymi przygotowaliśmy w przychodni programy rehabilitacyjne prowadzone przez magistrów rehabilitacji ruchowej i fizjoterapii. W klinice zajmujemy się także pobieraniem krwi w celu jej zbadania pod kątem różnych chorób.

Umiejscowienie naszego centrum medycznego w samym śródmieściu pozwala nam na dotarcie do większej liczby osób potrzebujących pomocy w schorzeniach. Ponadto bliskość komunikacji miejskiej sprawia, że mogą do przychodni specjalistycznej Medic Park, dotrzeć pacjenci nieposiadający prawa jazdy lub własnego pojazdu. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń naszej klinki dostosowana jest do osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.