lek.

Artur Idzikowski

Specjalista psychiatrii

W 1993 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Od tego czasu pracuję jako psychiatra. Posiadam specjalizację drugiego stopnia z psychiatrii. W ciągu minionych lat pracy zawodowej nabyłem bogate doświadczenie w leczeniu stacjonarnym, ambulatoryjnym jak i długoterminowym wszelkich zaburzeń psychicznych. Poza doświadczeniem w obszarze psychiatrii ogólnej posiadam wieloletni staż w zakresie węższych dziedzin psychiatrii  jak: psychogeriatria, psychiatria penitencjarna, orzecznictwo sądowo-psychiatryczne, orzecznictwo ZUS.  Staram się stale doskonalić swoje kompetencję zawodowe celem dalszej poprawy jakości usług oferowanych moim Pacjentom

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.