Czcionka:
dr n. med.

Andrzej Adam Kałużyński

Specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych i gastroenterologii

Dr. n. med. Andrzej Adam Kałużyński posiada specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych i gastroenterologii . W zawodzie lekarza pracuje od 1986 r. , kiedy ukończył studia medyczne. Od początku pracy zawodowej wykonuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego.

Zawodowo związana jest z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

W Klinice wykonuje badania endoskopowe i przyjmuje w Poradni Jelitowej.

Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych. Zajmuje się leczeniem schorzeń układu pokarmowego. Przeprowadza specjalistyczne konsultacje z zakresu chorób wewnętrznych i gastroenterologii, wykonuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.