Czcionka:
dr n. med

Dariusz Olejniczak

Specjalista pierwszego i drugiego stopnia chirurgii dziecięcej oraz specjalista urologii dziecięcej, USG

W 1986 roku ukończyłem naukę na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od tego czasu zajmuję się chirurgicznym leczeniem dzieci. Uzyskałem tytuł specjalisty pierwszego i drugiego stopnia chirurgii dziecięcej oraz specjalisty urologii dziecięcej, a także tytuł doktora nauk medycznych. Odbywałem staże w klinikach chirurgicznych i urologicznych, również za granicą (Presbyterian Morgan Stanley Children,s Hospital – Centrum Medyczne Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku). 

Aktywnie uczestniczę w sympozjach i zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgów, Dziecięcych i Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej. 

Od 1990 roku pracuję w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia.

Zajmuję się leczeniem wad układu moczowego i narządów płciowych, zaburzeń mikcji, kamicy i zakażeń dróg moczowych, a także innymi problemami małych pacjentów zgłaszających się do kliniki planowo i w ramach ostrego dyżuru. 

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.