Czcionka:
lek.

Elżbieta Konopa-Kaczmarczyk

Specjalista neurologii

Uczelnia:
Akademia  Medyczna w Poznaniu Wydział Lekarski  - ukończenie 1993r.

Specjalizacja zawodowa:neurologia, leczenie bólu.

Podsumowanie doświadczenia zawodowego:

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w lecznictwie otwartym oraz 10-letnie w lecznictwie szpitalnym. W kręgu moich zainteresowań leżą szczególnie  choroby neurologiczne, którym towarzyszy ból, takie jak migrena, nerwobóle, choroby korzeni nerwowych oraz nerwów obwodowych spowodowane np.  dyskopatią  lub urazami.  Od 7 lat prowadzę jedyną w Płocku Poradnię Leczenia Bólu,  gdzie zajmuję się także leczeniem bólu w przebiegu innych schorzeń, takich jak choroba  zwyrodnieniowa stawów, kręgosłupa czy  choroby nowotworowe. Aby skuteczniej pomagać cierpiącym pacjentom ukończyłam dwuletnie  studia podyplomowe z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także roczny kurs akupunktury w Centrum Leczenia Bólu i Akupunktury w Warszawie. W ostatnim czasie brałam dwukrotnie  udział w praktycznych warsztatach leczenia toksyną botulinową chorób neurologicznych ( migreny przewlekłej oraz dystonii ogniskowych), organizowanych przez Klinikę Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Ważniejsze szkolenia:

  • Dwuletnie  studia podyplomowe z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
  • Roczny kurs akupunktury w Centrum Leczenia Bólu i Akupunktury w Warszawie.
  • Udział w praktycznych warsztatach leczenia toksyną botulinową chorób neurologicznych (migreny przewlekłej oraz dystonii ogniskowych), organizowanych przez Klinikę Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Przynależność do towarzystw, współpraca z ośrodkami:
Polskie Towarzystwo Neurologiczne.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.