Czcionka:
lek.

Magdalena Radosz

Lekarz pracujący w Medic Park

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Staż podyplomowy odbyła w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie, gdzie pracowała m.in. w Oddziale Dermatologii Dorosłych.

Ukończyła dwuletni kurs z medycyny estetycznej i anti-aging w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Doświadczenie kliniczne zdobyła również podczas wielu staży w Polsce m.in. w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Warszawie oraz za granicą m.in. w Klinice Dermatologii Szpitala Farwaniya w Kuwejcie. Ponadto regularnie uczestniczy w polskich i europejskich szkoleniach i  kongresach oraz dermatologicznych, starając się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę medyczną i podnosić kwalifikacje.

Interesuje się leczeniem różnych postaci trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i łysienia, a jej szczególnym polem zainteresowań jest dermatoskopia i trichoskopia.

Jest członkiem International Dermoscopy Society (Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermoskopii) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologii Włosów.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch chłopców, wielbicielka pieczenia ciast i pasjonatka dalekich podróży.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.