Czcionka:
lek.

Karolina Zacharewicz - Talarek

Badanie EMG

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Od początku swojej pracy związana jestem z neurologią. Przez 12 lat pracowałam na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Mózgu w Toruniu, która to praca pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnych schodzeń neurologicznych.
W 2005r. odbyłam 3-miesięczny kurs z zakresu elektromiografii i neurografii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - od tego czasu wykonuję badania EMG. Badania te pomagają w diagnozowaniu schorzeń nerwów obwodowych i mięśni. Są często zlecane przez lekarzy innych, oprócz neurologii, specjalizacji - ortopedów, reumatologów, czy lekarzy rehabilitacji medycznej. Brałam udział w tworzeniu Pracowni EMG Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
W 2015r. zdobyłam certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej potwierdzający moje kompetencje do wykonywania badań EMG - jako jedyny lekarz z Torunia.
W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki. Interesuję się fotografią - lubię fotografować dzieci oraz pejzaże.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.