Czcionka:

Poradnia Okulistyczna

W Medic Park w Płocku oferujemy nowoczesne metody laserowej korekcji wad wzroku. Cała procedura wykonywana jest za pomocą tylko jednego lasera - szybko i małoinwazyjnie. Nad przebiegiem czuwa zespół specjalistów posiadający ogromne doświadczenie, potwierdzone ponad 40 000 zabiegów korekcji wzroku.

24 267 46 25

Laserowa korekcja wzroku

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku przeprowadza się z powodzeniem od 30 lat. To prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny ze świetnymi osiągnięciami. Zabiegi są bezpieczne, a poważne powikłania praktycznie nie występują. Laserowa korekcja wad wzroku to jedna z najbardziej uznanych i bezpiecznych metod trwałej poprawy jakości widzenia. Jednocześnie może korygować krótkowzroczność, daleko-wzroczność, a nawet astygmatyzm. Jest bardzo bezpieczną i komfortową alternatywą dla okularów i soczewek kontaktowych. Polega na odpowiednim ukształtowaniu laserem przedniej powierzchni rogówki, dzięki czemu usuniemy lub istotnie zmniejsza wadę. 

Wybór metody uzależniony jest od wyników badań kwalifikacyjnych wady wzroku, anatomii oka oraz trybu życia pacjenta. Najlepsza metoda korekcji to taka, która jest indywidualnie dobrana do wady wzroku i preferencji pacjenta, dlatego już dziś zapraszamy na konsultacje okulistyczne w Płocku, podczas których kompleksowo przebadany Twój wzrok i dokonamy kwalifikacji do zabiegu laserowej korekcji wzroku.

W ramach konsultacji zostanie przeprowadzone:

  • badanie autorefraktometrem
  • ocena refrakcji oka i ostrości wzroku, obecnie użytkowanej korekcji
  • badanie widzenia obuocznego – tropii, forii asocjacyjnej i dysocjacyjnej oraz widzenia stereoskopowego
  • pachymetria (grubość rogówki)
  • ocena przedniego i tylnego odcinka oka w lampie szczelinowej
  • keratometria ( krzywizna rogówki)
  • tonometria ( badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego)
  • inne badania wg wskazań lekarza

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!

24 267 46 25


Lekarze specjaliści

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.