Czcionka:
lek.

Radosław Grębowski

Specjalista urologii, USG

Uczelnia:

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek, Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Obecnie pracuję w Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka w Płocku

Specjalizacja zawodowa:

Specjalista urolog, FEBU (Fellow of European Board of Urology) oraz specjalista balneologii i medycyny fizykalnej

Podsumowanie doświadczenia zawodowego:

Duże doświadczenie w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu zachowawczym oraz zabiegowym schorzeń układu moczowo-płciowego. Fachowość w wykonywaniu badań USG układu moczowego potwierdzona uzyskanym w 2009 roku Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii (PTU USG)w zakresie Ultrasonografii w Urologii.

Przynależność do towarzystw, współpraca z ośrodkami:

  • PTU – Polskie Towarzystwo Urologiczne
  • PTU – Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
  • EAU - European Association of Urology (Europejskie Towarzystwo Urologiczne)
  • PTA – Polskie Towarzystwo Andrologiczne
  • PTBiMF – Polskie Towarzystwo Balneologii i Medycyny Fizykalnej
Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.