lek.

Mirosław Malewicz

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii naczyniowej, USG

Uczelnia:
Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Wykonuje:
USG tętnic(Doppler), diagnozy chirurgiczne, leczenie żylaków.

Podsumowanie doświadczenia zawodowego:

Po studiach rozpocząłem pracę i specjalizację z Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym, a następnie, po uzyskaniu specjalizacji II st. z Chirurgii Ogólnej, zostałem zatrudniony w Oddziale Chirurgii Ogólnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie . W 2007 roku praca w Hiszpanii, w Alcazar de San Juan, w Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej w Hospital General La Mancha Centro . Po powrocie do kraju rozpocząłem dodatkową specjalizację z Chirurgii Naczyniowej w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Po uzyskaniu specjalizacji z Chirurgii Naczyniowej zostałem zatrudniony w Klinice Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach, gdzie pracuję do dziś.

Umów się na wizytę

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.